Serwis

 

Współczesne przyrządy i systemy pomiarowe, aby zapewnić wysoką jakość i wiarygodność uzyskiwanych wyników pomiarowych wymagają regularnej konserwacji i obsługi serwisowej. Z tego względu już od początki swojej działalności skoncentrowaliśmy się na profesjonalnej obsłudze serwisowej.

 

Zakres naszych usług  serwisowych obejmuje:

  • naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne
  • kalibracja urządzeń pomiarowych
  • przeglądy okresowe

 

W zależności od okoliczności usługi wykonywane są na miejscu u Klienta lub w naszym punkcie serwisowym. Wystawiamy również świadectwa kalibracyjne oraz raporty z wykonanych napraw i przeglądów okresowych. Usługi mogą być świadczone w oparciu o pojedyncze zamówienia lub umowy serwisowe zawierane na określony czas. Oferujemy również doradztwo techniczne w zakresie codziennej obsługi sprzętu pomiarowego.

.

CAL NARZĘDZIA - o firmie

Oferujemy urządzenia do pomiaru sił ściskających, rozciągających oraz momentu obrotowego. Nasze przyrządy mają zastosowanie np. przy badaniu: sił operacyjnych okien i drzwi siły zamykania drzwi i bram automatycznych siły zgniatania butelek , pudełek i innych opakowań siły rozrywania np. obuwia, rękawic siły przylegania taśm samoprzylepnych siły zgniatania owoców, warzyw , nasion, tabletek, itp siły otwierania zamknięć typu flip top siły otwierania puszek metalowych siły zgrzewów przy opakowaniach typu blister siły nacisku klawiatury siły naciągu drutu i nici momentu odkręcania i zakręcania nakrętek

Zapraszamy do współpracy

Więcej...

Nasz konsultant


Zadaj pytanie naszemu konsultantowi:

Poniedziałek - piątek: 8:00-17:00
Sobota: 10:00-14:00
Niedziela: nieczynne

W awaryjnych sytuacjach, kontakt:

608-077-020 lub 604-835-842